Up Hannah Montana Prev Next Slideshow

Miley Cyrus Hannah Montana

Strona | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

hannah-montana-the-movie-7
hannah-montana-the-movie-miley-cyrus-2
hannah-montana-the-movie-miley-cyrus-3
hannah-montana-the-movie-miley-cyrus-5
hannah-montana-the-movie-premiere-3-hannah-montana-5
hannah-montana-the-movie-premiere-3-hannah-montana-53
hannah-montana-the-movie-premiere-3-hannah-montana
hannah-montana-the-movie
hannah-montana-wallpaper-hannah-montana-7
hannah-montana-wallpaper-hannah-montana-75
hannah-montana-wallpaper-hannah-montana-76
hannah-montana-wallpapers-023
hannah-montana4
hannah-montana_13
hannah-montana_32
hannah-montana_41
hannah-montana_51
hannah-montana_68
hannah_montana
hannah_montana1(1)
hannah_montana1
hannah_montana_10
hannah_montana_11
hannah_montana_12
hannah_montana_20

Miley Cyrus - Hannah Montana

Miley Cyrus jest córką jednego z najwspanialszych i najbardziej popularnych muzyków country w USA, Billy Ray Cyrusa. Urodziła się 23 listopada 1992 roku w Nashville. Karierę zaczynała od małych ról w serialach telewizyjnych.

Zainteresowanie Miley zaczęło rosnąć, gdy miała 9 lat i wraz z rodziną na krótko mieszkali w Toronto. Dostała wtedy gościnną rolę w serialu telewizyjnym Doc, w którym grała dziewczynę o imieniu Kylie. Jednak pierwsza poważniejsza rola pojawiła się w filmie Tima Burtona "Big Fish". Kiedy Miley skończyła dwanaście lat, pierwszy raz spróbowała swoich sił w castingu do "Hannah Montana". Okazało się, że jest wciąż zbyt młoda, aby podołać presji i ogromnemu wysiłkowi, jaki towarzyszy pracy przy takim przedsięwzięciu.

Jednak, kiedy wróciła po dwóch latach ciężkiej pracy, nic nie było już w stanie jej zatrzymać! Zaczęła się jej wspaniała kariera w Disney Channel!

Cyrus stała się popularna po premierze serialu Hannah Montana w marcu 2006. Po sukcesie w serialu, w październiku 2006 została wydana ścieżka dźwiękowa zawierająca osiem utworów z serialu w jej wykonaniu. W grudniu 2008 znalazła się na 9 miejscu 10 najbogatszych osób poniżej 30 roku życia według miesięcznika Forbes z dorobkiem 25,1 mln dolarów. Wystąpiła też w filmie Hannah Montana, który ukazał się 17 kwietnia 2009.

Jeśli chodzi o karierę muzyczną to 24 października 2006 wytwórnia Walt Disney Records wydała składankę utworów z serialu Hannah Montana. Zawierała ona osiem utworów z serialu. Album został później wydany drugi raz jako świąteczne wydanie zawierający dodatkowy utwór – Nobody's Perfect.
26 czerwca 2007 został wydany album Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus. W kwietniu 2008 Miley była zajęta nagrywaniem nowego albumu zatytułowanego Breakout. Album został wydany 22 lipca 2008. Miley Cyrus znalazła się na pierwszym miejscu listy Billboard pod względem sprzedaży płyt. Jej krążek Breakout w pierwszym tygodniu od wydania rozszedł się w 371 tysiącach kopii. Miley nie udało się pokonać tylko Mariah Carey, której płyta E=MC2 sprzedała się w pierwszym tygodniu kwietnia w 463 tysiącach egzemplarzy.
Płyty artystki pokrywają się platyną, nastolatki na całym świecie ją uwielbiają, a do kin trafił film "Hannah Montana – The Movie". Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że Miley Cyrus będzie za chwilę gwiazdą numer jeden!

Nie może być inaczej, szczególnie, że sama Miley traktuje swoją pracę bardzo poważnie i naprawdę wkłada mnóstwo wysiłku w to, co robi. W "Full Circle" śpiewa takie słowa: "Długa droga przed nami, ale oboje wiemy, że nam się uda, wiem, dlaczego…"

Hannah Montana 3 Soundtrack to kolejne wydawnictwo po opublikowanej w 2008 ścieżce dźwiękowej z filmu Hannah Montana 2, która w Polsce zdobyła status podwójnej platynowej płyty. Premierowa płyta zawiera wszystkie przeboje z 3 sezonu serialu oraz dodatkowo dwa duety z udziałem Davida Archulety i Corbina Bleu.

Nie przegapcie wielkich przebojów: It’s All Right Here, Supergirl, Ice Cream Freeze i innych - Hannah Montana 3 Soundtrack zawiera wszystkie wasze ulubione hity z nowego sezonu.

Hannah Montana – Sezon 3 – to najpopularniejszy serial na Disney Channel w Wielkiej Brytanii. Ocenia się, że widziało go jedno na czworo dzieci, czyli dociera do rekordowej liczby 24% dzieci w przedziale wiekowym 4-15 lat. Według danych widziało go ponad 826,000 dzieci* w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Danii, Szwecji, Portugalii, Polsce i RPA (*przedziały wiekowe dzieci różnią się zależnie od rynku – Wielka Brytania 4-15, Hiszpania 4-12, Dania 3-14, Szwecja 3-14, Portugalia 4-15, Polska 4-15, RPA 4-15).

Pierwsza część ścieżka dźwiękowej z "Hannah Montana" wydana nakładem Walt Disney Records zadebiutowała na pierwszym miejscu Listy Przebojów Billboard Top 200. Imponujący debiut na szczycie listy uczynił soundtrack Hannah Montana pierwszą telewizyjną ścieżką dźwiękową w historii Billboard Top 200, która zadebiutowała na pierwszym miejscu tej listy. Ponadto płyta znalazła się również na szczycie listy Billboardu w kategorii muzyki filmowej oraz piosenek dla dzieci.

Disney Channel ogłosił, że zamówił czwarty sezon światowego przeboju serialowego i fenomenu kulturowego, jakim jest "Hannah Montana". Produkt święci triumfy we wszelkich możliwych formach, od telewizji, muzyki i tras koncertowych po książki, DVD, gadżety promocyjne i filmy.

W sklepach również ścieżki dźwiękowe do poprzednich dwóch części Hannah Montana.

Fantastyczna ścieżka dźwiękowa do filmu fabularnego Hannah Montana The Movie! A na niej - mnóstwo muzyki najwspanialszych gwiazd sceny, w tym 12 nowych piosenek Miley Cyrus, Hannah Montana, Billyego Ray Cyrus i Taylora Swift oraz dwa nowe utwory grupy Rascal Flatts.

Oto kompilacja prezentująca wszystko, co najlepsze w twórczości zarówno tytułowej bohaterki filmu, jak i wcielającej się w nią artystki, bowiem znajdziemy tutaj takie przeboje jak "The Climb" Miley Cyrus, ale także nowe propozycje Hannah Montany.
Film Hannah Montana trafi do polskich kin 17 kwietnia.

Od 2006 roku płyty Hannah Montana sprzedały się w ponad 8 milionach egzemplarzy, przy czym ostatnie wydawnictwo Hannah Montana / Meet Miley Cyrus uzyskało właśnie w Polsce status platynowej płyty!

Nowy album Miley Cyrus, który właśnie pojawił się w barwach Hollywood Records, a w Europie w Universal Music Group i trafi na rynek w połowie września, to deklaracja muzycznej niezależności Miley. Gwiazda Walt’a Disney’a jest wciąż bardzo młoda, ale bez obaw podejmuje wyzwania i z entuzjazmem kreuje nowe kierunki dla swojej muzyki i kariery.

Na poprzedniej płycie połowa piosenek była wykonywana przez pryzmat roli Hannah Montana, tym razem to w stu procentach Miley.

Hannah Montana to serial komediowy opowiadający o typowej nastolatce Miley Steward, która potajemnie prowadzi podwójne życie. Prócz zwykłej miłej, młodej dziewczyny jest również gwiazdą pop światowego formatu pod pseudonimem Hannah Montana. Serial emitowany jest na antenie Disney Channel Polska, skierowany jest do dzieci, młodzieży i całej rodziny.

Album ‘Breakout’ zawiera 12 utworów. Miley jest współautorem ośmiu piosenek i sama zadbała o niemal każdy aspekt produkcji tego materiału!

Singel promujący płytę, "7 Things", ukazuje Miley jako zdeklarowaną fankę rocka! Piosenka pokazuje problem beznadziejnej miłości widzianej oczyma pozbawionej złudzeń nastolatki. Klip w reżyserii Brutta Ratnera ("Godziny Szczytu") pokazuje jak wiele znaczeń można znaleźć w tej historii.

Piosenką, która zaczyna zdobywać ogromną popularność, jest także nowa wersja piosenki "Girls Just Wanna Have Fun" z repertuaru Cyndi Lauper. W internecie to już prawdziwy hit! Podobnie jak "Full Circle" i "Fly in the Wall", doskonałe, rockowe przeboje, które zdobywają serce słuchacza już za pierwszym razem!

Na płycie Miley nie brakuje także ballad. Jest bardzo dojrzała, ale też piękna i delikatna "Bottom of the Ocean", jest także rewelacyjna "Good Bye". Historia o sytuacji, kiedy trzeba pożegnać się z kimś, kogo wciąż się kocha…

 

Druga część ścieżki dźwiękowej z serialu Walta Disneya o typowej nastolatce Miley, która potajemnie prowadzi podwójne życie, bowiem jest również gwiazdą pop światowego formatu o pseudonimie Hannah Montana.

Na drugim krążku znajdziemy "debiutanckie", solowe utwory Miley Cyrus, w serialu odtwarzającej podwójną rolę Hannah/Miley.Hannah Montana to serial komediowy opowiadający o typowej nastolatce Miley Steward, która mieszka ze starszym bratem i owdowiałym ojcem – kompozytorem piosenek. Jednakże jej znajomi i koledzy z klasy nie wiedzą o tym, że Miley potajemnie prowadzi podwójne życie, bowiem jest również gwiazdą pop światowego formatu o pseudonimie Hannah Montana.


Całkowita ilość zdjęć: 102 | Ostatnia aktualizacja: 04.03.10 10:56 | Wygenerowane przez JAlbum & Chameleon | Pomoc